Fotografovanie priestorov & Produktová fotografia

Chceli by ste prilákať viac zákazníkov pútavými fotografiami Vašich produktov, prevádzok alebo služieb? Aj keď kvalitným mobilom sa v dnešnej dobe dajú spraviť malé zázraky hlavne na sociálnych sieťach, na reklamné/tlačové prospekty tá kvalita často nestačí. Taktiež cit na správnu kompozíciu a svetlo alebo čas na postprodukciu fotiek, si zaneprázdnený podnikateľ, ktorý nikdy nevidel Photoshop alebo Lightroom, ťažko nájde. Preto je výhodnejšie zveriť túto prácu niekomu, kto už má to/čo odfotené 😉

A s akým fotením môžeme pomôcť my?

location[1]

Prevádzky

Fotenie prevádzok a predajní, širokouhlé fotografie aj 360° sferické fotografie pre zdieľanie na sociálnych sieťach. Prilákajte nových zákazníkov do svojich priestorov. Možnosť spojiť s produktovým fotením výrobkov na e-shop.

online-shop[1]

Produkty

Dlho bola bežná Produktová fotografia len o bielom plátne v pozadí a nahodení na e-shop. Ale to je už minulosť! V dobe Instagramu je potrebná aj emócia a pravidelné foto príspevky. Vytvoríme Vám koncept na mieru.

room-key[1]

Ubytovanie

Na našom krásnom Slovensku ponúkame fotenie ubytovacích zariadení a gastro prevádzok. Širokouhlé fotografie, 360° virtuálne prehliadky a následné marketingové spojenie s partnerským projektom #praveslovenske.

real-estate[1]

Nehnuteľnosti

V širokej ponuke inzercie nehnuteľností musíte staviť na prvý dojem u klientov a rozbehnúť marketing na sociálnych sieťach. Majte dvere svojich nehnuteľností otvorené 24/7 pre Vašich klientov vďaka virtuálnym prehliadkam.

A ČO TO BUDE STÁŤ?

Priestory
150 € + PHM prevádzky, ubytovanie, nehnuteľnosti
max. 30 fotografií + postprodukcia záberov
max. 3x 360° foto
jednoduché video na sociálne siete
max. 2 hodinové fotenie
Produkty
100 € + PHM vzorový cenník
max. 10 fotografií + postprodukcia záberov
max. 1 hodinové fotenie
možný príjazd na prevádzku
možný cestovateľský koncept

Uvedené ceny s DPH (nie sme platcami), začiatok realizácie prebieha až po úhrade minimálne 50% sumy vopred. V cene nie je zarátané PHM na dojazd ku klientovi.

SÚ TIETO CENY ADEKVÁTNE ?

Vyskúšajte si to sami. Koľko Vás bude stáť nákup drahej fototechniky, rôzne objektívy a vôbec čas na prieskum, aká technika a príslušenstvo sú na takéto fotenie potrebné. Strácať čas so zaškolením a úpravou fotiek a samotný nákup nie práve najlacnejšieho softvérového vybavenia. Naša maximálna cena v balíčku je 25€/hod. (v tom zarátané dane a odvody, školenia, čas strávený fotením a úpravou fotiek, samotný nákup techniky a grafický softvér).