OUTSOURCING - POMÔŽEME AK NESTÍHATE

Niekedy je proste z hľadiska celkových nákladov výhodnejšie poveriť externú firmu a získať tak najefektívnejší, najrýchlejší a najlacnejší spôsob ako napredovať bez rizikových nákladov.

Napreduje Vaša firma? Máte vlastnú reklamnú agentúru?

1

Gratulujeme!

Avšak v danom prípade ste už neraz riešili dilemu, ako zastrešiť svoje marketingové aktivity a správcu svojho webu/blogu. Prišli otázky ako: Budem sa to učiť a spravovať to sám? Poverím niekoho a pošlem na školenie? Prijať nového zamestnanca? Čo ak nebude dobrý? …

2

Optimálnym riešením je Outsouring!

Pre Vás je to výhodná forma využívania služieb externej firmy v takom rozsahu, v akom Vám to práve v danej chvíli vyhovuje. Na jednej strane u Vás dochádza k šetreniu na mzdových nákladoch, zamestnaneckých bonusoch, strave, telefóne, doprave, priestoroch a drahých školeniach, a na druhej strane okamžite získavate do firmy profesionálov v odbore a iba na čas, aký je práve potrebný.

3

Zastrešíme služby

Formou Outsourcingu vieme pre firmy zastrešiť všetky naše ponúkané služby. Outsourcing je vhodný najmä pre firmy, ktoré prevádzkujú stránky s väčším množstvom publikovaných informácií a potrebujú tieto stránky často spravovať, aktualizovať, prípadne zvyšovať hodnotu stránky marketingovými aktivitami, budovaním SEO, či zabezpečiť neustály technologický vývoj.