POZOR NA ŠPEKULANTOV! Zabudnite na umelú inteligenciu!

Zabudnite na kupovanie fanúšikov, autolajkovanie, či umelú inteligenciu, ktorú Vám ponúkajú pochybné firmy pre boosting na Instagrame! Bez tvrdej a poctivej práce to jednoducho neide ani na Instagrame. Kvalitný obsah, pútavé fotografie a priama interakcia s fanúšikmi - to je jediná cesta k úspechu. Ak niekto ponúka akúkoľvek umelú inteligenciu bez priamej autorizácie Facebook partnera či rýchly rast fanúšikov cez automatické nástroje, je veľká pravdepodobnosť, že Vaše konto po takejto ''reklame'' a boostingu skončí zablokované alebo na čiernej či šedej listine vo vyhľadávaní na Instagrame.

A s čím môžeme pomôcť my?

camera[1]

Fotografie

Vyfotíme Vaše produkty či služby priamo na Vašej prevádzke alebo v regióne – pravidelne každý mesiac. Vytvoríme produktový koncept na mieru.

user[1]

Interakcia

Interakcia s fanúšikmi – vyriešime za Vás celú komunikáciu a získavanie kvalitnej základne fanúšikov. Aktívne hľadanie nových fanúšikov a získavanie spoluprác.

bullhorn[1]

Reklama

V úzkej spolupráci s partnerským projektom #praveslovenske zabezpečíme pre slovenské produkty či gastro/ubytovanie tú najlepšiu prezentáciu.

A ČO TO BUDE STÁŤ?

Štandard
290 € / mes. Základná potrebná správa účtu pre budovanie značky
2x týždenne STORY
2x týždenne Príspevok
3x týždenne Interakcia (max. 2 hodiny spolu)
Fotenie produktov / Prevádzky (min. 50% príspevkov)
Copywriting obsahu príspevkov
Zdieľanie/plánovanie obsahu na IG + FB + LinkedIn
Optimálne
400 € / mes. Optimálna správa účtu a fanúšikov pre budovanie značky
4x týždenne STORY
3x týždenne Príspevok
4x týždenne Interakcia (max. 3 hodiny spolu)
Fotenie produktov / Prevádzky (min. 50% príspevkov)
Copywriting obsahu príspevkov
Zdieľanie/plánovanie obsahu na IG + FB + LinkedIn
Bez starosti
550 € / mes. Správa účtu na mieru pre dôveryhodné budovanie značky
7x týždenne STORY
4x týždenne Príspevok
5x týždenne Interakcia (max 5 hodín spolu)
Fotenie produktov / Prevádzky (min. 50% príspevkov)
Copywriting obsahu príspevkov
Zdieľanie/plánovanie obsahu na IG + FB + LinkedIn

Uvedené ceny s DPH (nie sme platcami) sú mesačné pri viazanosti minimálne 6 mesiacov (v cene nie sú zarátané náklady na PHM – príjazdy na prevádzku klienta). Je možné dohodnúť sa aj na grafickej tvorbe príspevkov (aj story). Interakcia – rozumej komentáre, lajkovanie, follow, sledovanie hashtagov a pod. Realizované fotografie môžete používať aj na vlastné reklamné účely.

SÚ TIETO CENY ADEKVÁTNE ?

Vyskúšajte si to sami. Koľko Vám trvajú interakcie s fanúšikmi, príprava obsahu, štúdium marketingových stratégií, sledovať novinky v zmenách algoritmu Instagramu a podobne. Naša maximálna cena v balíčku je 15€/hod. (v tom zarátané dane a odvody, školenia, reklamné partnerstvá, čas strávený fotením a úpravou fotiek, príprava grafických podkladov, príprava textov a stratégie).