TVORÍME WEBSTRÁNKY & E-SHOPY

A iné skvelé veci, o ktorých ste nevedeli ? Neustále pracujeme na vylepšovaní a realizácii myšlienok našich klientov, pomáhame im rásť a venovať sa svojmu biznisu vďaka aplikáciám, ktoré sme pre nich vytvorili.

A s čím môžeme pomôcť my?

creativity[1]

1. IDEA

Analýza projektu a potrieb je prvým krokom pochopenia, čo klient potrebuje. Nie je dôležité, či ide o bežnú webstránku, alebo startupový projekt / portál. Dôležité je vypočuť si klienta, a dať mu ideu, ako sa to dá spraviť čo najlepšie.

computer[1]

2. DIZAJN

Každý produkt či služba musí byť „predajný“! Webstránka musí dizajnom zaujať v prvých sekundách, musí byť vizuálne pochopiteľná a hlavne responzívna do mobilných zariadení! Logo musí byť jednoduché a zapamätateľné.

social-media[1]

3. MARKETING

Preraziť na trhu nikdy nie je jednoduché. A minimálne na Slovenskom trhu Vám dokážeme ponúknuť silný reklamný nástroj v online marketingu a našich partnerských sieťach. Vytvárame reklamné kampane na mieru.

e-shopy

VLASTNÝ E-SHOP? Môže byť Váš už do 14 dní !

Pripravíme Vám moderný eShop s dynamickými prvkami a responsive grafikou. eShop obsahuje vlastný redakčný systém na správu obsahu a objednávok, vrátane technického zabezpečenia od kúpy domény cez zabezpečenie optimálneho hostingu podľa počtu produktov.

Unikátne spojenie eShopu s výhodami bežnej webstránky.

Už viac nemusíte oddeľovať svoju firemnú webstránku od eShopu. Budujte si svoju firemnú identitu spolu s jednoduchým predajom produktov na jednej webstránke.
Woocommerce

Kvalitný hosting na mieru
Po analýze Vašich požiadaviek na nový eShop vieme okamžite ponúknuť aj kvalitný hosting. Pri štarte vieme zastrešiť lacnejší hosting a pri raste eShopu rýchlo presunúť všetky dáta na naše vlastné Managed servery v najväčšom datacentre v Prahe.

Získavajte nových zákazníkov cez porovnávače
Doplnkový plugin (nie je v cene balíčka) ponúka veľmi jednoduchý a užitočný nástroj pre generovanie XML feedu pre porovnávače cien: Heureka.sk, Pricemania.sk, Glami.sk a Najnakup.sk. Balíček obsahuje aj samostatný modul “Overené zákazníkmi” pre Heuréku.

Tisíce šikovných modulov
Platforma WooCommerce zastrešuje viac ako 30% všetkých internetových obchodov na svete. Vďaka tejto popularite ponúka tisíce kvalitných pluginov pre rýchly rast a jednoduché pridanie nových možností Vášmu eShopu doslova okamžite.

Možnosť prijímať platby kartou
Už s províziou nižšou aj ako 1% a bez mesačných poplatkov za prevádzkovanie brány! Poradíme Vám s výberom najvhodnejšieho dodávateľa online platieb.

Online
490 € Výhradne emailová komunikácia počas realizácie
Tento balíček je vhodný pre podnikateľov, ktorí vedia čo chcú a nechajú si poradiť od nášho tímu z marketingu. Obe strany nestrácajú čas telefonickými dotazmi či osobnými stretnutiami. Všetko prebieha rýchlou komunikáciou a schvaľovaním procesov cez e-mailovú komunikáciu 7 dní v týždni.
Komplet
880 € E-mailová a telefonická komunikácia + osobné stretnutie.
Tento balíček je vhodný pre podnikateľov, ktorí nie sú veľmi stotožnení s výhradne e-mailovou komunikáciou. V tomto prípade majú na nás priamy telefonický kontakt, ako aj možnosť si dohodnúť osobné stretnutia u nás v kancelárii alebo príchodom na prevádzku. V tomto balíčku je navyše možnosť úvodného vloženia ďalších až 80 produktov z našej strany.

Uvedené ceny s DPH (nie sme platcami), začiatok realizácie prebieha až po úhrade minimálne 50% sumy vopred.

V uvedenej cene:

brainstorming (pochopenie firemnej politiky, produktu, projektu)
e-mail HelpDesk „24/7“ počas aj po realizácii
všeobecná analýza zamerania webu
redakčný systém WordPress + WooCommerce (správa obsahu a eshopu)
responsive grafika (aj pre mobily)
vyhodnotenie SEO onpage/offpage
úvodné vloženie obsahu (do 20 produktov)
copywriting kategórií produktov
optimalizácia obsahu
optimalizácia kľúčových slov a meta
pomoc s vytvorením Facebook stránky
pomoc s vytvorením Instagram profilu
pomoc s pridaním firmy na Google mapy
čas realizácie už aj do 14 dní

Správa eShop modulu:

správa produktov v obchode vrátane rôznych premenných (cena, popis, galéria, váha…)
listovanie produktov (modulárne grafické i textové zobrazenie)
variácie produktov (farba, veľkosť…)
virtuálne produkty (download)
združené produkty (Akciové balíky viacerých produktov)
registrácia a login pre zákazníkov, vrátane histórie nákupov
nákupný košík a pokladňa
jednoduché rozhranie na špecifikáciu zdaniteľnosti, dopravy a spôsobu platby (dobierka, prevod)
integrácia PayPal a BARION platobnej brány (iné platobné brány za príplatok cca 150€/1pb)

Administrácia eShop modulu:

notifikácie o nových objednávkach, platbách atď.
potvrdzovanie objednávok a platieb
štatistika nákupov / reporting
manažment zákazníkov
informačný mailový system pre zákazníkov (korešpondujúci s fázami nákupu)
možnosti zobrazenia podobných produktov, posledných prezeraných produktov, odporúčaných produktov atd. na stránkach (napr. na bočnej lište)
recenzie/hodnotenie produktov zákazníkmi
zľavové kupóny – manažment zliav (na dopravu, na produkty, na hodnotu nákupu, atď.)

hosting

Technická správa

Poskytneme Vám technické zabezpečenie od kúpy domény cez priradenie rýchleho a bezpečného hostingu.
eShop Hosting
59 € + 15 € Cena e-shop hostingu + .SK domény
Hosting na eShop riešenia je náročnejší na spracovávanie úloh a rýchly chod e-shopu samotného. Bežná cena takéhoto hostingu pre zažínajúci e-shop (do 500 produktov) je u nás za 59 € ročne: 1 doména, 5 GB priestoru, 5 emailových schránok a 1x SQL databáza. Kúpime a nastavíme za Vás aj .SK doménu, príp. presmerujeme Vašu cez DNS záznamy.
Technická správa WOO e-shopu
140 € / mes. Cena správy Woocommerce stránky
Kompletná starostlivosť o Woocommerce e-shop stránky. Správa Woocommerce e-shopu zahŕňa pravidelné aktualizácie WP+WOO a pluginov, zálohovanie, monitoring, kontrola funkčnosti stránok, obsahu a produktov. Pravidelné testovacie objednávky. Ponuka kontroly SEO odkazov a ich vylepšenia v cene.
Presuny / Klony
od 150 € Záleží od časovej náročnosti
Niekedy sa stáva, že potrebujete presunúť celý Váš aktuálny web alebo e-shop na nový hosting. Taktiež uvažujete nad ďalším projektom a aktuálnu webstránku by Vám trebalo iba mierne upraviť a nasadiť na novú doménu? Ak bežíte na wordpresse, ozvite sa, radi Vám s tým pomôžeme a poradíme možnosti.
moduly

Rozšírenia e-shopov

Získavajte nových zákazníkov vďaka rozšíreným a populárnym službám ako exporty do porovnávačov cien, rozšírene služby dopravy cez Balíkoboxy či Zásielkovňu. Uvedená cena zahŕňa 1 rok aktualizácie modulu.
Porovnávače
150 € eShop Plugin - XML feed pre porovnávače cien
Plugin je určený pre WordPress + Woocommerce a ponúka nástroj pre generovanie XML feedu pre porovnávače cien: Heureka.sk, Pricemania.sk, Glami.sk a Najnakup.sk. Balíček obsahuje aj samostatný modul „Overené zákazníkmi“ pre Heuréku. V cene ponúkame podporu pri nastavení feedu aj úvodnej inštalácie.
Zásielkovňa
120 € eShop Plugin - výber pobočiek Zásielkovne pri objednávke
Integrácia mapy výdajných miest Zásielkovne a ich kuriérskych služieb pri objednávke. Zákazník si môže filtrovať pobočky podľa toho, či sa dá platiť u nich kartou, či sú otvorené cez víkend, podla otváracích hodín a podobne. Pre registráciu o spolupráci so Zásielkovňou je potrebná zmluva s nimi cez – www.zasielkovna.sk.
Balík na poštu/BalíkoBox
80 € eShop Plugin - výber pobočiek Slovenskej pošty pri objednávke
Integrácia mapy výdajných miest BalíkoBox a pobočiek Slovenskej pošty pri objednávke. Klient si môže filtrovať pobočky pôšt podľa lokality. Tu nie je s poštou potrebná zmluva, používate bežný cenník dostupný na stránke pošty – www.cennik.posta.sk. Ponúka stále populárnejší spôsob bezkontaktnej dopravy alebo výber konkrétnej pošty.
marketing

Doplnkové služby

Cena k doplnkovým službám bude potvrdená individuálne podľa vyhodnotenia presnej špecifikácie / časovej náročnosti.
Grafické služby
20 € / hod. Výhradne emailová komunikácia
V tejto službe Vám ponúkneme optimálne a rýchle riešenia týkajúce sa spracovania akejkoľvek grafiky. Máme široké portfólio grafických služieb, dôraz na kvalitnú prácu, individuálny prístup, flexibilitu, snahu o čo najlepší výsledok – výsledná grafika bude „šitá“ priamo pre Vás.
Fotenie
od 200 € Vyfotíme Vaše produkty či služby
Fotky prevádzok prídeme nafotiť s našou technikou. Tie následne upravíme a pošleme Vám ich v plnom rozlíšení. Možnosti produktovej fotografie, úprava fotografií, príprava rozmerov a filtrov na marketingové účely – sociálne siete. Fotenie a vytváranie virtuálnych prehliadok a pôdorysov – dizajnu.
Správa sociálnych sietí
290 € / mes. Základ pre budovanie značky
Pravidelné pridávanie príspevkov a interakcia s fanúšikmi – vyriešime za Vás celú komunikáciu a získavanie kvalitnej základne fanúšikov. Aktívne hľadanie nových fanúšikov. Vyfotíme Vaše produkty či služby priamo na Vašej prevádzke alebo v regióne – pravidelne každý mesiac.

Uvedené ceny s DPH (nie sme platcami), začiatok realizácie prebieha až po úhrade 100% sumy vopred.