TVORÍME WEBSTRÁNKY & E-SHOPY

A iné skvelé veci, o ktorých ste nevedeli ? Neustále pracujeme na vylepšovaní a realizácii myšlienok našich klientov, pomáhame im rásť a venovať sa svojmu biznisu vďaka aplikáciám, ktoré sme pre nich vytvorili.

A s čím môžeme pomôcť my?

creativity[1]

1. IDEA

Analýza projektu a potrieb je prvým krokom pochopenia, čo klient potrebuje. Nie je dôležité, či ide o bežnú webstránku, alebo startupový projekt / portál. Dôležité je vypočuť si klienta, a dať mu ideu, ako sa to dá spraviť čo najlepšie.

computer[1]

2. DIZAJN

Každý produkt či služba musí byť „predajný“! Webstránka musí dizajnom zaujať v prvých sekundách, musí byť vizuálne pochopiteľná a hlavne responzívna do mobilných zariadení! Logo musí byť jednoduché a zapamätateľné.

social-media[1]

3. MARKETING

Preraziť na trhu nikdy nie je jednoduché. A minimálne na Slovenskom trhu Vám dokážeme ponúknuť silný reklamný nástroj v online marketingu a našich partnerských sieťach. Vytvárame reklamné kampane na mieru.

webové stránky

VLASTNÁ WEBSTRÁNKA? Môže byť Vaša už do 7 dní !

Pripravíme Vám moderné webstránky s úvodnou lokálnou SEO indexáciou, vložením obsahu a grafickým spracovaním bannerov. Webstránka obsahuje vlastný redakčný systém na správu obsahu, vrátane technického zabezpečenia od kúpy domény cez vytvorenie hostingu a e-mailov.

V uvedenej cene balíčka klasickej firemnej stránky:

brainstorming (pochopenie firemnej politiky, produktu, projektu)
e-mail HelpDesk „24/7“ počas aj po realizácii
všeobecná analýza zamerania webu
redakčný systém WordPress (správa obsahu)
responsive grafika (aj pre mobily)
vyhodnotenie SEO onpage/offpage
úvodné vloženie obsahu (do 20 strán)
optimalizácia obsahu
optimalizácia kľúčových slov a meta
pomoc s vytvorením Facebook stránky
pomoc s vytvorením Instagram profilu
pomoc s pridaním firmy na Google mapy
čas realizácie už aj do 7 dní

Online
390 € Výhradne emailová komunikácia počas realizácie
Tento balíček je vhodný pre podnikateľov, ktorí vedia čo chcú a nechajú si poradiť od nášho tímu z marketingu. Obe strany nestrácajú čas telefonickými dotazmi či osobnými stretnutiami. Všetko prebieha rýchlou komunikáciou a schvaľovaním procesov cez e-mailovú komunikáciu 7 dní v týždni.
Komplet
770 € E-mailová a telefonická komunikácia + osobné stretnutie.
Tento balíček je vhodný pre podnikateľov, ktorí nie sú veľmi stotožnení s výhradne e-mailovou komunikáciou. V tomto prípade majú na nás priamy telefonický kontakt, ako aj možnosť si dohodnúť osobné stretnutia u nás v kancelárii alebo príchodom na prevádzku. V tomto balíčku je navyše možnosť nafotiť prevádzku z našej strany pre použitie na novej webstránke.

Uvedené ceny s DPH (nie sme platcami), začiatok realizácie prebieha až po úhrade minimálne 50% sumy vopred.

V uvedenej cene stránky pre realitnú kanceláriu:

e-mail HelpDesk „24/7“ počas aj po realizácii
redakčný systém WordPress (správa obsahu)
responsive grafika (aj pre mobily)
onpage SEO – plne automatizované
úvodné vloženie obsahu (do 5 nehnuteľností)
kompletná štruktúra realitných ponúk
firemná štruktúra maklér vs. ponuka
dopytové formuláre
pomoc s vytvorením Facebook stránky
pomoc s vytvorením Instagram profilu
pomoc s pridaním firmy na Google mapy
čas realizácie už aj do 14 dní

Online
490 € Výhradne emailová komunikácia počas realizácie
Tento balíček je vhodný pre realitné kancelárie, ktoré vedia čo chcú a nechajú si poradiť od nášho tímu z marketingu a skúseností z realitnej činnosti. Všetko prebieha rýchlou komunikáciou a schvaľovaním procesov cez e-mailovú komunikáciu 7 dní v týždni.
Komplet
690 € E-mailová a telefonická komunikácia
Tento balíček je vhodný pre podnikateľov, ktorí nie sú veľmi stotožnení s výhradne e-mailovou komunikáciou. V tomto prípade majú na nás priamy telefonický kontakt - priamo na realizátora webu. Samozrejmosťou však ostáva e-mailová komunikácia 7 dní v týždni.

Uvedené ceny s DPH (nie sme platcami), začiatok realizácie prebieha až po úhrade minimálne 50% sumy vopred.

hosting

Technická správa

Poskytneme Vám technické zabezpečenie od kúpy domény cez priradenie rýchleho a bezpečného hostingu.
Web Hosting
39 € + 15 € Cena web hostingu + .SK domény
Hosting je, v jednoduchosti povedané, priestor na serveri, kde sú uložené všetky súbory Vašej stránky. Tie sú následne zobrazované a dostupné cez internet. Bežná cena hostingu u nás je 39 € ročne pre multihosting 3 domén, 3 GB priestoru, 3 emailové schránky a 3x SQL databáza. Kúpime a nastavíme za Vás aj .SK doménu.
Realitný web Hosting
79 € + 15 € Cena web hostingu + .SK domény
Hosting pre Realitný web je náročnejší na spracovávanie úloh, načítavania množstva fotografií a virtuálnych prehliadok a rýchly chod webu samotného. Bežná cena takéhoto hostingu je u nás za 94 € ročne: 1 doména, 10 GB priestoru, 30 emailových schránok a 1x SQL databáza. Kúpime a nastavíme za Vás aj .SK doménu.
Technická správa WP webu
89 € / mes. Cena správy WordPress stránky
Kompletná starostlivosť o WordPress stránky firiem, online podnikateľov, startupov či blogerov. Správa WordPress stránky zahŕňa pravidelné aktualizácie WP a pluginov, zálohovanie, monitoring, kontrola funkčnosti stránok a obsahu. Ponuka kontroly SEO odkazov a ich vylepšenia v cene.
Presuny / Klony
od 100 € Záleží od časovej náročnosti
Niekedy sa stáva, že potrebujete presunúť celý Váš aktuálny web alebo e-shop na nový hosting. Taktiež uvažujete nad ďalším projektom a aktuálnu webstránku by Vám trebalo iba mierne upraviť a nasadiť na novú doménu? Ak bežíte na wordpresse, ozvite sa, radi Vám s tým pomôžeme a poradíme možnosti.
marketing

Doplnkové služby

Cena k doplnkovým službám bude potvrdená individuálne podľa vyhodnotenia presnej špecifikácie / časovej náročnosti.
Grafické služby
20 € / hod. Výhradne emailová komunikácia
V tejto službe Vám ponúkneme optimálne a rýchle riešenia týkajúce sa spracovania akejkoľvek grafiky. Máme široké portfólio grafických služieb, dôraz na kvalitnú prácu, individuálny prístup, flexibilitu, snahu o čo najlepší výsledok – výsledná grafika bude „šitá“ priamo pre Vás.
Fotenie
od 200 € Vyfotíme Vaše produkty či služby
Fotky prevádzok prídeme nafotiť s našou technikou. Tie následne upravíme a pošleme Vám ich v plnom rozlíšení. Možnosti produktovej fotografie, úprava fotografií, príprava rozmerov a filtrov na marketingové účely – sociálne siete. Fotenie a vytváranie virtuálnych prehliadok a pôdorysov – dizajnu.
Správa sociálnych sietí
290 € / mes. Základ pre budovanie značky
Pravidelné pridávanie príspevkov a interakcia s fanúšikmi – vyriešime za Vás celú komunikáciu a získavanie kvalitnej základne fanúšikov. Aktívne hľadanie nových fanúšikov. Vyfotíme Vaše produkty či služby priamo na Vašej prevádzke alebo v regióne – pravidelne každý mesiac.

Uvedené ceny s DPH (nie sme platcami), začiatok realizácie prebieha až po úhrade 100% sumy vopred.